Інфраструктура

Наш готель розташований на зеленій території біля моря загальною площею 0,7 га. Курортний комплекс має всі умови для комфортного та якісного відпочинку. Для найменших відвідувачів у Пляжному отелі Санторіні функціонує дитячий майданчик на свіжому повітрі та дитяче кафе. 

 До Ваших послуг відкрита аквазона з великим відкритим басейном розміром 25м х 10м, який оцінять шанувальники поплавати, просто позасмагати під лагідним сонцем, і ті, хто любить відпочивати з дітьми на воді (є своя зона обладнана водними горками та дитячим басейном).

Для людей, які не уявляють відпочинку без автомобіля, поруч з готелем є цілодобово платна стоянка.

Гарна новина для відпочиваючих з маленькими діточками – ми безкоштовно розміщуємо діток у віці до 5 років без додаткового місця.

Коблево – це райське місце для бажаючих приємно відпочити, активно провести час, накупатися в морі, і отримати гарну засмагу. Відпочинок в Коблево це справжній подарунок для любителів сонячних ванн і морського повітря.

Ще не визначилися куди поїхати відпочивати на море? Україна Коблево – кращий вибір. Коблево і його ціни приємно дивують. Кожен бажаючий добре відпочити зможе вибрати номер незалежно від матеріальних можливостей. Сміливо можна заявляти, що пансіонати в Коблево можуть конкурувати з іменитими закордонними пансіонатами і готелями завдяки приємній ціновій політиці, місцем розташування, клімату Коблево і зовсім не потребує реклами.

На заході Коблево межує з Тилигульским біосферним заповідником, та й саме Коблево мало чим відрізняється від території заповідника первозданністю, красою та унікальністю природи. Всі ці важливі чинники щороку приваблюють в готелі Коблева сотні тисяч відпочиваючих. Хочеться відзначити добре розвинену інфраструктуру курорту Коблево, яка забезпечує яскравий і незабутній відпочинок в Коблево. Україна Коблево – це морське повітря, безліч розважальних закладів, пляжі, але головне – тепле і чисте море.

Потрапивши на узбережжі, можна розгубитися від великої кількості розваг: тут вам і батути, і екстремальне катання на «бананах», польоти на дельтапланах, і водні горки … Можна дуже довго розповідати про всі переваги відпочинку в Коблево. Приїжджайте і переконайтеся самі! В наш час, складно собі уявити місце в Україні, яке могло б зрівнятися по красі природи і чистоті моря з курортом Коблево. Курорт Коблево, розкинувся уздовж всієї берегової лінії Чорного моря, що сягає більше 6 кілометрів. Вражають відпочиваючих красою і високим рівнем сервісу. Коблево і його ціни – відпочинок в даному регіоні Чорного моря досить демократичний, він істотно відрізняється від цінової політики Криму або Одеського регіону. Ставши нашим гостем, вам не доведеться хвилюватися через дрібниці. Ми подбаємо про те, щоб зробити ваш відпочинок дійсно комфортним. З радістю чекаємо Вас в нашому Пляжному отелі Санторіні в Коблево.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОСТУПНИЙ І ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК!